Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Martin    09 máj 2009 18:09
Djembe od tohto výrobcu mám už asi rok a musím povedať že som s ním velmi spokojný. Už si bez bubnovania ani neviem predstaviť dobrú opekačku :D Mnoho ludí mi hovorí že na takom dobrom bubne ešte nehrali a ja im dávam za pravdu. čoskoro si asi budem musieť zohnať novú blanu, tak sa na vás hádam môžem spolahnúť ;)
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
No ja tiež verím že sa môžete na mňa spoľahnúť ;)
Práca pri výmene je zadarmo-platí sa len hodnota kože,tak že ak by ste mali s výmenou problém tak neni problém :)

Jirka    08 máj 2009 21:19
Ahoj Andreji,
tady šťastný vlastník bonga OR 7 :). Buben od tebe se se mnou potuluje po Brněnských parcích a ruší poklidný spánek všech v okolí. A kamkoliv přijdu, tak každý, i když bubnům nerozumí, hledí na to, co to mám. Je to fakt naprostý originál, ať už vzhledem, zvukem nebo způsobem hry. Je to prostě buben, který má duši a ne něco sériově vyrobeného. Opravdu děkuju a přeju ti, ať jde práce od ruky tak jako doteď. Jirka
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Díky moc!
Toto si musím prečítať vždy keď sa mi nebude chcieť ísť do dielne :)

Vojto    07 máj 2009 07:10
Zdravím.
Rád by som manželke k narodeninám kúpil Djembe. Ale v predajniach ( Košice)ich aj majú, ale nikto na nich nevie hrať. Je možné Vás navštíviť v dielni? Máte tam nejaké Djembe ktoré by som mohol hneď aj kúpiť? Veľmi sa nám páči zvuk BR-6, alebo CS-36, ale obe sú predané. Zatiaľ ďakujem.
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Samozrejme kedykoľvek,stačí dať dopredu vedieť.
K dispozícií je ešte 8 ks djembe.
Viac v maily

laco    12 apríl 2009 13:14
Zvažujem nad kúpou bonga ,ale neviem sa rozhodnut ,ktore bongo z vašej ponuky by bolo pre mňa vhodné ,chcel by som také ,ktoré by som využíval doma,pri ohni s priatelmi ,na žiadne koncerty by som ho nevláčil...možte mi poradit ,ktore by bolo pre mňa najlepšie ? Vopred dakujem. :)
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
odpoveď v maily.

Kadulka    18 marec 2009 08:07
Ahoj, ahoj...
Zrovna jsem si říkala, že už ti tady nikdo dlouho nic nepsal, že ti tady teda stopu zanechám já, ale jak koukám - ledy už se hnuly...nicméně jsem ti chtěla napsat, že buben od tebe směle zvukem konkuruje a zároveň krásně souzní i při hraní s šamanskými bubny (z celé skupiny jako jediný)... Takže ještě jednou hold tvojí práci... Díky...
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
joj,dík moc Kadulko.
Veselé šamanenie vám prajem na západ :)


86
(počet príspevkov)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »

Aktuálna ponuka

Ďalšie položky

Linky
Audio ukážky

Staň sa fanúšikom


facebook