Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Matej Tabačák    16 apríl 2010 21:08
Nazdar ja by som sa chcel spytat,chcel by som si Djembe vyrobit sam mam pekne dva pniky Topola Osikoveho a ze ci ho mam dlabat hned za mokra alebo az po vyschnuti, Dakujem dufam ze mi to vijde.:)
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Odporúčam hneď za mokra a čím rýchlejšie aby sa to mohlo rovnomerne sušiť.Je to mäkkučké drevo,nieje to náročné na sušenie,keď to vyschne tak polovica váhy je preč :) Veľa zdaru!

Olldy    20 február 2010 14:04
Dobrý den,
Kolko by ma vysla nova koza na djembe priemeru 25cm. Iba koza vymenil by som si sám. Dakujem s pozdravom
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Odsrstená,očistená 14,-eur
Ale treba merať priemer obručí

Mil    30 december 2009 10:53
Práve mi poštár priniesol nádherné djembe X-30. Mám snáď 20 hudobných nástrojov, ale Váš výrobok je pre mňa najväčší skvost. Ďakujem zaň. Nech sa Vám darí vyrobiť ešte veľa kvalitných bubnov. ;)

agidance    11 december 2009 21:48
potrebovala by som poradit, ze ci sa da zohnat dobre djembe tak za 150eur tu na slovensku...aby bolo z mahagonu, jednoducho prave africke , malo slusny zvuk a bolo aj celkom velke....a ked hej, tak kde ??dakujem..:))
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Dá sa zohnať pravé africké,z mahagonu,aj veľké...či za 150,- to neviem a či bude mať slušný zvuk to tiež neviem.Ale keď africké tak by som skúsil toto www.djembeweb.eu
Dajú sa zohnať aj inde ale treba tie bubny najprv vždy prezrieť aby sa nestalo že to o chvíľu skončí u mňa v dielni a bude treba zaobľovať hranu,brúsiť
vnútro či komplet nové viazanie a pod. :)

Olino    07 december 2009 17:17
Zdravím, chcel by som sa Vás opýtať ako odborníka.Záleži na tom aka je vlha koža na djembe pri doťahovaní šnúrok.Tam kde som ho kupoval mi radili kožu navlhčiť šnúry dotiahnúť a potom kožu za pomoci fénu vysušiť a poprípade doladiť to ešte kontrolovaným plameňom. Odporúčat mi takúto techniku aj Vy? Ďakujme s pozdravom
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Určite záleží na tom aká je koža vlhká...ak ju dotiahnete vo vlhšom prostredí napr. vonku a potom bubon prenesiete niekde do vykúreného interiéru tak sa koža napne ešte viac.A platí to aj naopak...keď bubon prenesiete naspäť von koža znovu povolí.A tak je to aj s prudkým sušením fénom alebo plameňom,koža sa extrémne vysuší a keď prestanete fúkať tak sa znovu povolí a treba ju zas napnúť.Tak že žiadne navlhčovanie prudké sušenie...to je efekt napnutia len na pár minút.Kožu treba normálne dotiahnuť za sucha na požadovanú úroveň.


73
(počet príspevkov)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Aktuálna ponuka

Ďalšie položky

Linky
Audio ukážky

Staň sa fanúšikom


facebook