Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Juraj    06 november 2009 23:43
Ako to vyzera s prasklinou? Pojde to pekne opravit? (A nepribudli pri ceste postou dalsie praskliny?)
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Prasklina je opravená,malo by to byť v poriadku.Ešte si ho nechám chvíľu v dielni "na pozorovaní" a v pondelok ho pošlem.
Je to taký ľahší typ bubna(jelša) s tenšími stenami tak že moc neodporúčam nejaké extra záťaže pri bubnovaní v sede.

Juraj    03 november 2009 13:57
Asi by bolo dobré, keby som Vám ho poslal čo najskôr, zdá sa mi že prasklina sa pomaly zväčšuje. Adresa je Jastrabá-Jastrbá 50, 96632? Ak by bolo teraz treba ešte nejake fotky alebo informácie, tak napíšte aké. J.Č.
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
odpoveď v maily

Juraj    02 november 2009 20:20
Asi to bude tak ako ste vraveli... Naozaj je skvele, aj zvuk a vsetko. A co sa tyka tej opravy, ako by to asi prebiehalo, keby som Vam ho poslal, popripade cena, alebo ako by to lepene vyzeralo...
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Neviem aká je to hlboká prasklina ...keby to bolo rovnomerne prasknuté na celej hrúbke tak by tú prasklinu nebolo vidieť vôbec.Čo sa týka pevnosti-nemal by byť problém.Platili by ste iba poštovné.

Juraj    02 november 2009 16:56
Tu je ten album, prvý link asi nefunguje:
http://picasaweb.google.com/jurajcernansky/Dro pBox#
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Len pre zaujímavosť,keby že dáte dolu blanu uvidíte zvnútra dátum výroby korpusu.Odhadujem že ten korpus sa sušil min. dva roky tak že praskanie spôsobené nedosušením je vylúčené.

Juraj    02 november 2009 16:48
Dobrý deň nechcem Vám pokaziť meno, vidím že djembe sú nádherné aj zvuk je krásny. Ale... Mám djembe, ktoré mi v spodnej polke prasklo odspodu až do polovice. A teraz som náhodou našiel túto stránku a podľa loga (je to jasné aj na výzor) je djembe na 100% od Vás. Chcel by som sa spýtať, čo by ste mi poradili. Viacerý odborníci mi povedali, že opravovať ho nemá zmysel-prasklina by pri hraní v sede na 99,9% vznikla znova. Prikladám aj google album v ktorom je prasklina detailne odfotená: http://picasaweb.google.com/jurajcernansky/DropBox?authkey=G v1sRgCPXPvI7e-8PP-gE#
Komentár Administrátora Komentár Administrátora:
Áno,ten bubon som predal už pred niekoľkými mesiacmi do jedného eshopu...tak že prv než ste si ho kúpili bol dlhší čas pravdepodobne v nejakom vlhkom sklade...a tam asi vznikol problém.Drevo príliš navlhlo a keď ste ho premiestnili do podstatne suchšieho prostredia tak došlo k prudkému sušeniu a k deformácií.Aj tak som dosť prekvapený pretože ochranná vrstva laku na povrchu tlmí prudké sušenie,musel to byť naozaj veľký rozdiel.
Djembe treba reklamovať u predajcu.Neviem kedy ste ho kupovali ale ak to prasklo neskôr ako dva týždne po tom čo Vám prišiel tak aj táto verzia je vylúčená.Ak by ste to chceli rýchlejšie tak to rovno pošlite mne.
Čo sa týka lepenia prasklín-nie každá sa dá dobre zalepiť,ale väčšinou to zlepím tak že spoj je pevnejší ako samotný spájaný materiál.
Drevo je živý materiál a treba ho chrániť pred extrémnymi vlhkostnými rozdielmi...ako napr. noc na balkóne a potom k radiátoru.


86
(počet príspevkov)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »

Aktuálna ponuka

Ďalšie položky

Linky
Audio ukážky

Staň sa fanúšikom


facebook